Movies
Ratings
174
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Mozart l'opéra Rock 3DRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 2.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 4.0
A Single SparkRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
SpanglishRated ★ 3.0