Movies
Ratings
147
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 2.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0