Titles you rated
ReboundRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
Song OneRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5