Titles you rated
The Good DinosaurRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 2.0
Two BrothersRated ★ 3.5
Heavenly CreaturesRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
Nim's IslandRated ★ 2.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 1.5
Monster HouseRated ★ 2.5
RashomonRated ★ 4.0
HerbRated ★ 1.5
The Naked KitchenRated ★ 1.5
StorksRated ★ 3.0
Tangled Ever AfterRated ★ 2.5
LavaRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
Toy StoryRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.0
Planet of the ApesRated ★ 1.5
OseamRated ★ 3.0