Movies
Ratings
96
The Dark KnightRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 1.0
TroyRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0