Movies
Ratings
135
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 2.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
The BanquetRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 5.0