Titles you rated
Meet Joe BlackRated ★ 2.5
The EqualizerRated ★ 1.5
Point BreakRated ★ 3.0
Aachi and SsipakRated ★ 3.5
FitzcarraldoRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Cave of Forgotten DreamsRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
The Midnight SkyRated ★ 3.0
Certified CopyRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 3.5
Donnie BrascoRated ★ 3.5
IkiruRated ★ 3.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 3.5
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.5
In BrugesRated ★ 4.0- Tilted SummerRated ★ 3.0
- Table MannerRated ★ 3.5