Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The ShackRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5