Movies
Ratings
617
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 0.5
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 0.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Color Me TrueRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
The FakeRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.5
Scary Movie 4Rated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 2.5
RoomRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5