Series
Ratings
88
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Holy LandRated ★ 0.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0