Movies
Ratings
248
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
AlphaRated ★ 1.0
GirlRated ★ 0.5
The Little SisterRated ★ 3.0- Habibi HusseinRated ★ 3.5
Sound of FallingRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Taste of Apples Is RedRated ★ 4.0
QueerRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
ElioRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5