Titles you rated
AssassinationRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
SopyonjeRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0