Movies
Ratings
277- The UglyRated ★ 2.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
Given: Hiiragi MixRated ★ 3.5
Given the MovieRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Sugar Glass BottleRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 3.5