Series
Ratings
38
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
GivenRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 2.5
The BoyfriendRated ★ 3.5