Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 3.5
ShameRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5
The Running ActressRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 0.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
SocialphobiaRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5