Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0
TroubleshooterRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
Children...Rated ★ 3.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
TroyRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 1.0
Going by the BookRated ★ 3.0
My WayRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0