Movies
Ratings
377
Blood SimpleRated ★ 5.0
Voice of SilenceRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
La maison de HimikoRated ★ 3.5
DivaRated ★ 3.0
The Angels ShareRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 5.0- Hit the NightRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
20th Century WomenRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5
AmyRated ★ 5.0