Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Flower Ever AfterRated ★ 4.5