Series
Ratings
112
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 2.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
WakakozakeRated ★ 5.0
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.5
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0