Titles you rated
EuphoriaRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
MistyRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 0.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0