Series
Ratings
109
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.0- Fox and Cotton CandyRated ★ 3.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 3.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.0- Duchiwa PpukkuRated ★ 3.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
- A Bluebird Has ItRated ★ 3.5
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.0
- Run HanyRated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
Hidden Singer Season 4Rated ★ 3.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 3.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Hidden Singer Season 3Rated ★ 3.0