Movies
Ratings
67
MonsterRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 2.5
A ManRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
HopeRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5