Titles you rated
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Agatha All AlongRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5