Titles you rated
Now Is GoodRated ★ 4.0
StillwaterRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Mirrored MindRated ★ 4.5
The Fundamentals of CaringRated ★ 3.5
The StarlingRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
I'll See You in My DreamsRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 5.0
The Room Next DoorRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
FlowRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
BlackBerryRated ★ 4.0
Love AgainRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0