Movies
Ratings
807
Begin AgainRated ★ 4.0
Jersey GirlRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
The CounselorRated ★ 4.0
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyRated ★ 4.0
Behind the CameraRated ★ 3.5
The Woman in the FifthRated ★ 4.0
NeighborsRated ★ 4.0
Rio 2Rated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.5
CosmopolisRated ★ 4.0
He Was CoolRated ★ 0.5
The Dull-Ice FlowerRated ★ 4.5
Le Week-EndRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 0.5
RumbaRated ★ 4.0
The Black DahliaRated ★ 3.5
PrimeRated ★ 3.5
Turn Me On, Dammit!Rated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 0.5