Series
Ratings
87
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Women of the SunRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5