Titles you rated
The BoysRated ★ 3.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 2.5- EuphoriaRated ★ 2.5
Young Royals Season 1Rated ★ 2.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 2.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 1.5
The IdolRated ★ 0.5- Jun and JunRated ★ 1.5
Love TractorRated ★ 4.0- Love ClassRated ★ 2.0
Love Class 2Rated ★ 2.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
TharnTypeRated ★ 1.5
Love MechanicsRated ★ 4.0
Bad Buddy SeriesRated ★ 4.0
Roommates of Poongduck 304Rated ★ 2.5
A Breeze of LoveRated ★ 1.0
My NameRated ★ 3.0