Movies
Ratings
547
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
HavocRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 4.0- Blood and BonesRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
FireworksRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
A Most Violent YearRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
TarRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Martin EdenRated ★ 4.5