Series
Ratings
53
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Flower of EvilRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0