Movies
Ratings
305
MaleficentRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.0
The TargetRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 3.5
Hansel & GretelRated ★ 2.5
Killer ToonRated ★ 1.5
Happiness for SaleRated ★ 1.0
The Plan ManRated ★ 1.0
Venus TalkRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 2.5
A Girl at My DoorRated ★ 2.5
Marriage BlueRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.0
PoongsanRated ★ 2.0