Titles you rated
LavenderRated ★ 2.5
Late SpringRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The English PatientRated ★ 3.0
The White TigerRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
365 DaysRated ★ 0.5
The FallRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
Helter SkelterRated ★ 2.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
A Bigger SplashRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
House of Flying DaggersRated ★ 2.5