Movies
Ratings
975
ExhumaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 1.0
The RoundupRated ★ 2.5
Sing 2Rated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 4.0