Titles you rated
(OO)Rated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
Johnny ExpressRated ★ 5.0
Swing KidsRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
The KingdomRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Mortal EnginesRated ★ 2.0
Open Your EyesRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 0.5
American PieRated ★ 0.5
Miss CongenialityRated ★ 2.0
ObsessedRated ★ 1.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
The FamilyRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0