Movies
Ratings
147
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
(Ab)normal DesireRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
From Up on Poppy HillRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 1.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 0.5