Series
Ratings
40
Do Not Say MysteryRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 2.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Eye Love YouRated ★ 2.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 0.5- AjinRated ★ 4.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 4.5
BANANA FISHRated ★ 3.0- DURARARA!! x 2 (Ketsu)Rated ★ 3.5
GosickRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0