Movies
Ratings
159
ZootopiaRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 2.0
ThorRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
BoltRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
My Love, My BrideRated ★ 2.0