Series
Ratings
55
Strike LoveRated ★ 1.5- The Final MatchRated ★ 5.0
- Men of the Bath HouseRated ★ 4.5
SangdoRated ★ 4.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 4.0
Gold TowerRated ★ 3.5
TripleRated ★ 2.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 2.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
Padam PadamRated ★ 4.5