Series
Ratings
20
WestworldRated ★ 4.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 4.0- Seunguappaui Sadeuseyo JebalRated ★ 4.5
- M&MRated ★ 2.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
DevsRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 0.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0