Movies
Ratings
592
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
Miss GrannyRated ★ 1.5
All About My WifeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Judge DreddRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 4.0
CocktailRated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
In the Line of FireRated ★ 4.0