Titles you rated
MonsterRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
The Colors WithinRated ★ 1.5
Look BackRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5