Series
Ratings
127- Hip Whip GirlRated ★ 0.5
- Mitsudomoe Zoryochu!Rated ★ 2.0
- 와라! 편의점Rated ★ 3.0
- 키즈나이버Rated ★ 2.0
Twin Star ExorcistsRated ★ 2.0- MEKAKUCITY ACTORSRated ★ 0.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.0
Elfen LiedRated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 3.0- Blood LadRated ★ 2.0
- Pretty Rhythm: Dear My FutureRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Natsuyuki RendezvousRated ★ 3.5