Movies
Ratings
65
AvatarRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Us and ThemRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 1.5
20th Century GirlRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5