Series
Ratings
62 PinocchioRated ★ 3.5 PinocchioRated ★ 3.5
 SKY CastleRated ★ 4.0 SKY CastleRated ★ 4.0
 Dream High 2Rated ★ 3.5 Dream High 2Rated ★ 3.5
 Dream HighRated ★ 3.5 Dream HighRated ★ 3.5
 Princess HoursRated ★ 4.0 Princess HoursRated ★ 4.0
 My Love From Another StarRated ★ 4.0 My Love From Another StarRated ★ 4.0
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0 When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
 Hidden LoveRated ★ 5.0 Hidden LoveRated ★ 5.0
 Love O2ORated ★ 3.5 Love O2ORated ★ 3.5
 Love ScoutRated ★ 2.0 Love ScoutRated ★ 2.0
 Extraordinary YouRated ★ 4.5 Extraordinary YouRated ★ 4.5
 Squid Game Season 2Rated ★ 2.5 Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
 Lovely RunnerRated ★ 5.0 Lovely RunnerRated ★ 5.0
 What Comes After LoveRated ★ 5.0 What Comes After LoveRated ★ 5.0
 Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0 Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
 Money GameRated ★ 1.0 Money GameRated ★ 1.0
 The Glory Part 1Rated ★ 3.0 The Glory Part 1Rated ★ 3.0
 Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0 Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
 Boys Over FlowersRated ★ 4.0 Boys Over FlowersRated ★ 4.0