Movies
Ratings
101
MemoryRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
In Her PlaceRated ★ 3.5
Tony TakitaniRated ★ 4.0
Diary of a ChambermaidRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 1.5
FailanRated ★ 3.0
Next SoheeRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 2.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5