Titles you rated
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0