Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 2.5
My NameRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0