Movies
Ratings
145
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0