Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Village Survival, the EightRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 4.5