Titles you rated
The ShiningRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
A Summer's TaleRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 1.5- BottleRated ★ 5.0
The WitchRated ★ 1.5
Isle of DogsRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 5.0
The Kid with a BikeRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Hocus PocusRated ★ 1.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 2.0
SubservienceRated ★ 0.5
TogetherRated ★ 1.0
BedevilledRated ★ 1.5