Movies
Ratings
441- Basil and DaisyRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.0
The Love WitchRated ★ 2.5
GeometriaRated ★ 3.0- ShadowerRated ★ 2.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0- Basic Video Editing for BeginnersRated ★ 3.0